PAKOPRINT

Partner na którym możesz polegać

Piotr Kowalczyk PAKOPRINT

Nasza misja: uprościć drukowanie

I wszystko, co z nim związane.

Prowadzenie biznesu stawia przed przedsiębiorcami wiele wyzwań, ale dbanie o sprzęt drukujący w firmie nie musi być jednym z nich. Chcemy, by drukowanie było dla Ciebie jak najprostsze i najmniej czasochłonne. Dlatego wspieramy we wszystkim, co jest z nim związane: od wyboru odpowiedniego sprzętu, przez jego codzienne użytkowanie, aż po dostarczanie materiałów eksploatacyjnych i pełny serwis urządzeń. 

PAKOPRINT to nie tylko dostawca, ale przede wszystkim partner – proaktywny, zaangażowany i zawsze dostępny. Wspieramy klientów naszą wiedzą i doświadczeniem zarówno wtedy, gdy chodzi o zakup jednej prostej drukarki biurkowej, jak i w przypadku zaopatrzenia w 100 specjalistycznych kserokopiarek. Z naszych kompetencji korzystają instytucje, placówki medyczne oraz firmy: od małych biur rachunkowych po duże sieci handlowe. Tobie też chętnie pomożemy. 

Piotr Kowalczyk

Właściciel PAKOPRINT

15 lat

branżowego doświadczenia

5 lat

gwarancji na urządzenia

100%

zaangażowania - zawsze

Z PAKOPRINT jest łatwiej

Gdy trzeba zakupić nowy sprzęt, naprawić obecny, przeszkolić pracowników, dobrać tonery czy po prostu się poradzić, bo na ekranie wyskoczył błąd, a Ty nie masz pojęcia, co z tym zrobić. 

Czego możesz oczekiwać od współpracy z nami?

Przejęcia odpowiedzialności

Dajemy gwarancję na zakupione u nas tonery oraz urządzenia, a w przypadku dzierżawy zapewniamy pełną opiekę serwisową sprzętu, bezpłatne dostawy i wiele więcej.

Wychodzenia z inicjatywą

Nie tylko czekamy na Twoje zgłoszenia, lecz także sami aktywnie proponujemy rozwiązania, które przyniosą korzyść firmie, np. obniżą koszty druku czy zminimalizują ryzyko awarii.

Przejrzystych zasad i komunikacji

Zapomnij o skomplikowanych zapisach czy drobnym druku w umowach. Stawiamy na proste, transparentne reguły współpracy, o których mówimy już podczas pierwszej rozmowy.

Co o współpracy z nami mówią klienci?

Przeczytaj opinie naszych partnerów.

mikolow logo

W związku z przeprowadzaniem wyborów samorządowych 2024 nawiązaliśmy współprace z Pakoprint. Polegała ona na dostarczeniu wysokiej klasy drukarek marki Canon, przy pomocy których drukowane były wyniki wyborów w poszczególnych komisjach wyborczych. Dostarczony sprzęt zapewnił szybki i bezawaryjny wydruk co pozwoliło na bezproblemową pracę komisji. Kontakt był sprawny a pracownicy firmy chętnie służyli wiedzą i odpowiadali na wszystkie pytania.

mgr Jakub Jarząbek
Sekretarz Miasta

W trakcie darmowego audytu PAKOPRINT udało się, znaleźć oszczędne rozwiązanie dla nowych urządzeń. 
Wystarczyły odpowiednie zamienniki dla drukarek marki Pantum oraz wyłącznie funkcji blokady tonerów nieoryginalnych dla maszyn HP.
Serdecznie polecam!

Weronika Zientek
Dział Administracji

Audyt drukarek przeprowadzony przez Piotra pokazał ile będzie Nas kosztował serwis starszych urządzeń i jakie stoją za tym wyzwania, dlatego zdecydowaliśmy się wyminięć kserokopiarki na nowe marki Konica Minolta  z 5 letnią gwarancją oraz opieką serwisowa w PAKOPRINT.

Jacek Pająk
Kierownik Działu IT

Spotkajmy się na bezpłatnej konsultacji

I sprawdźmy, jak można uprościć drukowanie w Twojej firmie lub instytucji.

Wypełnij formularz

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wyrażam zgodę
Scroll to Top