Serwis drukarek

Szybko i sprawnie rozwiązujemy problemy ze sprzętem drukującym

Nagła awaria drukarki, a może powracające usterki?
Pomożemy Ci w obu przypadkach.

Przywracamy płynność pracy

Awaria drukarki może wydawać się drobnym problemem, dopóki nie zacznie wpływać na pracę personelu i generować opóźnień. Przyczyny usterek bywają różne: od przestarzałego lub niepoprawnie użytkowanego sprzętu, przez błędy systemowe, aż po uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Bez względu na powód Twojej awarii, jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Stop Serwis
Zapewniamy doradztwo w zakresie serwisu

Zapewniamy nie tylko serwis urządzeń, ale również doradztwo w zakresie optymalizacji i modernizacji floty drukarek, by zredukować ryzyko problemów ze sprzętem w przyszłości. Podpowiadamy także rozwiązania obniżające koszty eksploatacji, co przekłada się na bezpośrednie oszczędności i zwiększoną efektywność operacyjną. Skorzystaj z naszej wiedzy, zaczynając od bezpłatnej ekspertyzy.

Bezpłatna ekspertyza

Bez żadnych opłat sprawdzimy (zdalnie lub na miejscu), dlaczego Twoje urządzenie nie działa. Być może wystarczy kilka porad telefonicznych, by rozwiązać Twój problem, dlatego nie wahaj się do nas zadzwonić.

Przejrzysta wycena

Jeżeli awaria wymaga interwencji serwisanta, najpierw poznajesz cenę usługi, a potem decydujesz, czy chcesz z niej skorzystać. Zawsze z góry informujemy, ile będzie kosztował serwis.

Gwarancja fachowego wsparcia

Kontaktując się z nami, masz pewność, że otrzymasz profesjonalną pomoc. Jesteśmy w branży od 15 lat i o sprzęcie drukującym wiemy dosłownie wszystko. Rozwiążemy Twój problem.

Jak wygląda proces współpracy?

Zgłoszenie problemu

Zgłoś nam swój problem tak, jak Ci wygodnie: telefonicznie, mailowo lub przez social media.

Rozmowa telefoniczna

Ustalimy szczegóły problemu i sprawdzimy, czy można rozwiązać go zdalnie. Jeśli nie, umówimy termin wizyty serwisanta.

Wizyta serwisanta

1

Serwisant przeprowadzi darmową ekspertyzę: sprawdzi, co trzeba zrobić, by urządzenie sprawnie działało. Jeśli można naprawić je na miejscu, technik od razu poda wycenę naprawy, a jeżeli nie - w ciągu 24h otrzymasz ją na maila.

2

Po otrzymaniu wyceny możesz zdecydować się na serwis urządzenia, który - w zależności od rodzaju awarii - technik wykona od razu lub w umówionym terminie.

Cykliczne przeglądy

Gwarancja ciągłości pracy Twoich urządzeń

W PAKOPRINT nie tylko pomagamy klientom przy bieżących problemach, ale także zapobiegamy wystąpieniu kolejnych. Oferujemy cykliczne przeglądy urządzeń, w ramach których kompleksowo dbamy o stan techniczny Twojego sprzętu drukującego, jego efektywne użytkowanie, a tym samym niskie koszty eksploatacji. Z nami awarie już nigdy Cię nie zaskoczą.

Masz problem ze sprzętem drukującym?

Sprawnie go rozwiążemy i przywrócimy płynną pracę drukarki. Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń pod numer +48 32 793 45 47.

Wypełnij formularz

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wyrażam zgodę
Scroll to Top